Regeneracja wątroby

    Regeneracja wątroby jest w pełni możliwa niemal w każdym przypadku. Jednak niezbędne jest przy tym odpowiednie wzmocnienie funkcji regeneracyjnych całego organizmu.
 
Przyczyn problemów z funkcjonowaniem wątroby oraz jej naturalną regeneracją może być wiele. Głównie jednak dotyczą one długotrwałego niedoboru odpowiednich substancji odżywczych w organizmie, nieprawidłowego funkcjonowania jelit lub działania toksycznych związków bezpośrednio uszkadzających wątrobę. Zdarza się również, że niewydolność wątroby dodatkowo spowodowana jest niezaleczoną infekcją.

Wątroba jest ściśle powiązana z kondycją i pracą narządów całego organizmu. Wspomaganie jej regeneracji powinno rozpocząć się więc od podstaw, czyli od dostarczenia szerokiego spektrum składników odżywczych oraz wzmocnienia i oczyszczenia całego organizmu.

Lekarze niestety nie zawsze są tego świadomi. Często przepisują syntetyczne formy pojedynczych substancji mających wpłynąć na zmniejszenie objawów chorobowych, zaniedbując i osłabiając pozostałe obszary organizmu.

Efektywna regeneracja wątroby wymaga przede wszystkim odpowiedniej diety oraz właściwie dobranej - naturalnej i profesjonalnej suplementacji. Tylko w ten sposób istnieje szansa na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów zdrowotnych. Należy przy tym pamiętać, że nie można skupiać się na pojedynczym narządzie pomijając inne równolegle zaistniałe problemy zdrowotne.

Wierzę, że mogę Ci pomóc. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak wspomóc regenerację wątroby - zadzwoń:
tel. 792 401 267